اخبار بازار آهن

ساماندهی بازار آهن شادآباد – نظارت اعضای هیئت دولت بر بازار آهن

ساماندهی بازار آهن شادآباد

محمدجواد خسروی، شهردار منطقه ۱۸ تهران در رابطه با نتایج حضور رئیس و برخی اعضای هیئت دولت و همچنین تصمیمات اتخاذ شده در آنها به تازگی توضیحاتی را ارائه نموده است بنابر اظهارات رئیس جمهور برای اولین بار در هنگام بازدید از بیمارستان شهدای یافت آباد در منطقه ۱۸ حضور پیدا کردند و دستورات لازم را در رابطه با توسعه بیمارستان صادر نمودند. در این خبر از آهن ملت به بررسی این موضوع می پردازیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود وزیر کشورT استاندار و فرماندار تهران در منطقه ۱۸ از مجموعه ۳۰۰ هکتاری شن چاله‌ها بازدید کردند. وی همچنین بیان کرد با مالکین شن چاله‌ها یک سری توافقات انجام گرفته و در کمیسیون ماده ۵ در حال طی کردن روند خود است. از این رو طرحی که شهرداری برای شن چاله‌ها مد نظر قرار داده را با وزیر کشور مطرح نمودیم تا سریعاً مقدمات لازم برای آن فراهم گردد.

شهردار منطقه ۱۸ در ادامه صحبت‌های خود افزود: شن چاله‌ها علاوه بر مشکلات زیست محیطی که دارند می‌توانند از نظر ایمنی نیز مشکل‌ساز باشند. با شروع وزش باد و  مشکل ریزگردها، از آنجایی که شن چاله‌ها در مجاورت رودخانه کن قرار دارند، احتمال خطرآفرینی زیادی در زمان سیلاب را رقم میزنند. برای حل این مشکلات نیاز به اجرای طرح‌های مناسب وجود دارد و به راحتی می‌توان از فرصتی که برای پایتخت ایجاد می‌کند، استفاده کرد.

خسروی همچنین افزود در طی دو سال اخیر توافقات خوبی در رابطه با شن چاله‌ها انجام گرفته است و در حال حاضر در حال انجام مراحل کار کمیسیون ماده ۵ آن هستیم تا برای شهر تهران در این پروژه بتوان فرصت گردشگری ایجاد نمود.

وی همچنین اشاره کرد از دیگر نقاطی که وزیر کشور به صورت میدانی از آن بازدید نمود، بازار آهن شادآباد است. خسروی بیان کرد ساماندهی مناسب بازار آهن در مدت کوتاه به کمک استانداری فرمانداری و شهرداری تهران و همچنین مساعدت قوه قضاییه در دستور کار قرار داشت و قرار بود پس از آن فرایند انتقال بازار را در فاز دوم انجام دهیم.

ساماندهی بازار آهن

وی عنوان نمود قرار بود تا از فاز دوم پروژه شهید بروجردی نیز بازدید کنیم. در این رابطه، وزیر کشور در راستای رفع معارضین تاسیساتی پروژه، نکات لازم و ضروری را عنوان نمودند تا امکان بهره‌برداری از این پروژه در سال جاری وجود داشته باشد.

خسروی همچنین به بازدید وزیر کشور از پروژه باغ‌راه حضرت زهرا اشاره کرد و افزود این پروژه حدودا 9 کیلومتری در منطقه 17 و 18 واقع شده است. برای آنکه این پروژه، زودتر به نتیجه برسد، صحبت‌هایی با مجموعه مرتبط در دولت و وزیر راه و شهرسازی و وزیر کشور انجام گرفته است.

شهردار منطقه 18 در نهایت بیان کرد، چیزی در حدود ۴۰۰ هکتار از مساحت منطقه ۱۸ در بافت فرسوده قرار دارد. وی همچنین افزود بحث بافت فرسوده مناطق ۱۷ و ۱۸ در طی جلسه‌ای که با حضور رئیس جمهور، وزرا و شهردار تهران برگزار شد مطرح شده است. در این رابطه به منظور تسریع روند نوسازی بافت فرسوده قرار است تا بررسی‌هایی در خصوص ارائه بسته‌های تشویقی انجام گیرد.

منبع: مهرنیوز

به شما کارران گرامی توصیه می کنیم جهت دریافت آخرین قیمت انواع آهن آلات از جمله قیمت پروفیل به جداول قیمتی مندج در وبسایت آهن ملت مراجعه نموده و یا با شماره 02167103 تماس حاصل نمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها